Kajkosz ma sobie więcej z czarownicy niż z damy, a już najwięcej to ze złośliwej wiedźmy;) Rękodzieło mnie fascynuje i czepiam się niemal wszystkiego. A to, czego się czepię, zostanie uwiecznionej tutaj, bo... bo tak! :)
Kajkosz - yep, that's me - is more a witch than a lady, and the mostly is an ironic hag;) Handicraft is what fascinates me, I catch almost everything. And what i catch has to be showed here, because... because! ;)

A jeśli któryś z wytworów Kajkosza Cię oczarował i chcesz go mieć - napisz!
And if one of Kajkosz's works charms you and you want to have it - write to me!
>>>kajamakuch@gazeta.pl<<<

poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Więcej koloru!

Tak, tak, zostałam pokonana. Przy całej sympatii do Pani Zimy nawet mi chce się już Wiosny. Każdy orze  jak może, ja bawię się kolorami, a ostatnio mam chęć na pastele i tonacje 'mono'. Dzisiaj kolejne 2 bransoletki, niejako do kompletu z jedną z poprzednich. Wędrują do sklepiku, zapraszam!

 Ceylon Rice Puddnig, Ceylon Peach Cobler, Ceylon Impatiens Pink i Anielinka Wiosenna. Wiosenna, bo według mnie jej skrzydełka wyglądają trochę jak listki.
 Silver-Lined Amethyst, Opaque-Rianbow Oxblood i sukienka. Sukienka, jak widać, na temperatury zdecydowanie dodatnie.

I cała wesoła rodzinka razem z Baletnicą. Myślę nad powiększeniem tej ferajny. Ciekawe, co z becikowym? :)

2 komentarze:

naturaipiekno pisze...

śliczne :)

LUNA pisze...

Piękne są te bransoletki, wczoraj byłam na kregu haftujacych pań i miałam okazje podziwiać podobne , musze sie tego nauczyć.