Kajkosz ma sobie więcej z czarownicy niż z damy, a już najwięcej to ze złośliwej wiedźmy;) Rękodzieło mnie fascynuje i czepiam się niemal wszystkiego. A to, czego się czepię, zostanie uwiecznionej tutaj, bo... bo tak! :)
Kajkosz - yep, that's me - is more a witch than a lady, and the mostly is an ironic hag;) Handicraft is what fascinates me, I catch almost everything. And what i catch has to be showed here, because... because! ;)

A jeśli któryś z wytworów Kajkosza Cię oczarował i chcesz go mieć - napisz!
And if one of Kajkosz's works charms you and you want to have it - write to me!
>>>kajamakuch@gazeta.pl<<<

środa, 1 maja 2013

Zupełnie nie jak dama

Czyli lenistwo niekontrolowane! ;)
Z pełną premedytacją zostawiłam w Poznaniu wszelkie robótki, coby "świeżości nabrać". Więc robię nic, dużo czytam ("Fantastyczne samobójstwo zbiorowe" i "Gdy dziadek do Finlandii na nartach szedł", obie książki świetne, choć jeszcze nie skończyłam), dużo słucham muzyki, próbuję znaleźć sposób na zostanie milionerem, zostawiam kartę w sklepie z kawą, bo zapach uderza do głowy... Staram się niczym nie przejmować. I takie tam :)

Ale ale... Obiecałam Silver Aguti tutorial na gwiazdki i podtrzymuję dane słowo. Będzie! Sama nie wiem kiedy, bo nie mam ze sobą aparatu, ale naprawdę, naprawdę obiecuję, że będzie:)

Staroć, ale jakiś pewien zadowolony kupujący uraczył mnie zdjęciem. Kiedyś będę umiała robić takie ładne, na pewno! :)
Ogłaszam wszem i wobec: cieszcie się wolną chwilą. :)

Leniwiący się, zupełnie nie-damopodobny Kajkosz pozdrawia

3 komentarze:

Silver Aguti pisze...

dooobrze, ja sobie poczekam :D

inaurem pisze...

Piękna bransa, ja może wreszcie z okazji wolnego podczas majówki zmobilizuję się do spróbowania prostego wzoru koralikowego :)

Tuome pisze...

śliczna :) miłego leniuchowania ^^