Kajkosz ma sobie więcej z czarownicy niż z damy, a już najwięcej to ze złośliwej wiedźmy;) Rękodzieło mnie fascynuje i czepiam się niemal wszystkiego. A to, czego się czepię, zostanie uwiecznionej tutaj, bo... bo tak! :)
Kajkosz - yep, that's me - is more a witch than a lady, and the mostly is an ironic hag;) Handicraft is what fascinates me, I catch almost everything. And what i catch has to be showed here, because... because! ;)

A jeśli któryś z wytworów Kajkosza Cię oczarował i chcesz go mieć - napisz!
And if one of Kajkosz's works charms you and you want to have it - write to me!
>>>kajamakuch@gazeta.pl<<<

czwartek, 1 listopada 2012

Wygrałam! I won!

9 października roku bieżącego po raz pierwszy uśmiechnęło się do mnie cukierkowe szczęście. Beaśka  wylosowała mnie i Anię. I o ile Ania swój prezent zobaczyła od razu po dostaniu przesyłki (bo to niespodzianka była) ja czekałam aż do soboty, kiedy wróciłam do domu.
Patrzcie jakie cuda!
9th of October I won in candy for the first time ever:) These are sweets from Beaśka:


W paczuszce był śliczny ceramiczny wisiorek, z którym już się zaprzyjaźniłam, kwiatuszkowa broszka, ceramiczny guzik (który chyba musi swoje odleżeć, ale już mi się jakiś pomysł roi;) ), i czarka, a do tego jeszcze szydełkowe kasztany i żołędzie. Beaśka jest strasznie zdolna i kreatywna, polecam Wam jej bloga, o ile jakimś cudem jeszcze go nie znacie :)
Super-cute flower-pendant, brooch, also flower, ceramic button (wich has to wait until I do what I'm thinking about) and a bowl. And crochet acorns and chestnuts. Beaśka is really craetive and talented person, visit her blog: kreatywnanuda.blogspot.com Thank you so much! :)

Wiem, że dziś jest dzień zadumy, ale mnie rozpiera energia po otrzymaniu pewnego maila. Ale o tym na razie sza! Powiem więcej jak wszystko się wyklaruje :)
I know today it's rather a meditation time, but I'm full of energy after I get email... but shhh! I'll tell you more information when everything is clear:)

W mojej zabawie wybrałyście jeża, dziś go poczynię a oprócz tego jest kilka zaległych fotek, więc tematu na notki nie zabraknie, w przeciwieństwie do regularności;)
In my words-game you choose "siili" so I gonna make it today, apart it I have some photos - I wont run out of themes for posts, but regularity is a problem. Like always :)

Silver Aguti, witaj nowa obserwatorko:)

2 komentarze:

Tuome pisze...

śliczne prezenty ^^ i cieszę się z Twojego dobrego humoru :)

Anna pisze...

Twoje, tak jak i moje prezenty są przepiękne. W wisiorku też już paraduję :))
Pozdrawiam.